Federació Ensenyament CCOO-PV | 5 de junio de 2020

La FECCOOPV estableix atenció telemàtica en defensa de les treballadores i els treballadors davant la crisi sanitària, laboral, social i econòmica a l'ensenyament i sectors socioeducatius

    17/03/2020.
    Atenció telemàtica per a assessorament laoral davant la crisi sanitària

    Atenció telemàtica per a assessorament laoral davant la crisi sanitària

    A continuació us fiquem el contacte dels i les nostres sindicalistes per a consultes laborals telemàtiques davant la crisi sanitària:

    ENSENYAMENT PÚBLIC

    VALÈNCIA

    mrodriguez@pv.ccoo.es

    603 77 40 60

    María de la O Rodríguez

    ALACANT

    aterol@pv.ccoo.es

    603 77 41 01

    Alfonso Terol Sánchez

    ELX

    lpomares@pv.ccoo.es

    647 76 72 37

    Leo Pomares

    CASTELLÓ

    mgarcia@pv.ccoo.es

    650 66 34 80

    Milagros García Igual

     

    ENSENYAMENT PRIVAT I SECTORS SOCIOEDUCATIUS

     

    ALACANT

    DIVERSITAT I MENORS

    jalzamora@pv.ccoo.es

    618 80 41 12

    Jorge Alzamora

    CONCERTADA

    anac@pv.ccoo.es

    660 32 89 95

    Ana Crespo

     

    CASTELLÓ

    hmontins@pv.ccoo.es

    672 34 20 96

    Herminia Montins

     

    ELX

    lmarhuenda@pv.ccoo.es

    629 86 07 03

    Lluis Marhuenda

     

    VALÈNCIA

    DIVERSITAT I MENORS

    adiaz@pv.ccoo.es

    671 49 35 98

    Toñi Diaz

    CONCERTADA

    javier.garcia@pv.ccoo.es

    671 48 99 43

    Javier Garcia

    TE Juny 2018: Conquerint Espais, Construint futur
    TE Gener 2018: Rejovenir i feminitzar el sindicat
    TE Desembre 2017:Acord per a la millora de l
    TE Juny2017 NÚM 359: Drets educatius i laborals. Seguim avançant

    TE ENSENYAMENT 2018 VALENCIÀ

    Última entrada: 18 junio 2018 [Ver último número] [Ver colección completa]

    Esta web utiliza cookies propias y de terceros para optimizar su navegación. Si continúa navegando está dando su consentimiento para su aceptación y nuestra politica de cookies, haga click aqui para más información y ver cómo desactivarlas.